× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
Toli
14 август 2011

Неми отваря играта, и други питах и при тях същото .Какво става пак?

Премахни рекламата

_cub_
08 октомври 2011

Благодаря колега, наясно съм с другите мисии имам и златни медали, това не разбирах , а имам медалче от нея , бронз и ако е така както ми казваш, не зная как съм го направила, имам 17/20, не съм гледала рибка до по-високо ниво от възрастен -3 или 4 наи много , но ще опитам, благодаря още веднъжемотикона

DreadKnight
08 октомври 2011

Ами или сега имаш рибка 17 ниво, или си имала и си я продала или е умряла. Ако нямаш, вземаш една рибка и си я гледаш. Като стане на 18 ниво ще започне да мърда броячът - 18/20 и т. н.после 20/30 и т. н. Аз получих една рибка от колелото на съдбата - мъжки барабанни очи и си я гледам. Вече е 35 ниво /на 30-то стана безсмъртна/ и така изпълних тази мисия. Друг златен медал още нямам.емотикона

madona
08 октомври 2011

DreadKnight a ti vijda6 li si medalite v akvariyma..........

DreadKnight
09 октомври 2011

Моите медали са си при мисиите. Забелязах, че пише, че могат да се поставят в аквариума. Не съм пробвал да ги местя, защото не знам дали мога да ги върна пак на старото им място, ако не ми хареса как стоят.

Karabajakova
09 октомври 2011

можеш да ги сложиш и можеш да ги върнеш.

DreadKnight
09 октомври 2011

Да - пробвах. Вижда се при мен медалът в аквариума. Няколко секунди ми трябваха и да открия как точно да си го прибера обратно (headbang) - с кепчето трябва, някой друг да не се чуди...емотикона

Karabajakova
11 октомври 2011

И на мен една риба стана 30 ниво, но си е все гладна!?!

DreadKnight
12 октомври 2011

Моята е мъжки барабанни очи - от колелото на съдбата ми се падна. Стана безсмъртна даже още на 29 ниво, когато я нахраних и оставаше по-малко време да стане на 30 ниво, отколкото времето на глада. емотикона

ziko
12 октомври 2011

kak moga dasivzema diamanti(headbang)

DreadKnight
13 октомври 2011

Бяха пуснали колело на съдбата - за 24 часа. Преди около месец и половина. То се въртеше един път безплатно, а след това - за някакви перли. Там имаше възможност да се паднат и диаманти. Бяха казали, че го пускат пробно. След това не са казали ще го пускат ли пак някога. Може за някой празник пак да го пуснат.. Аз го въртях един път безплатно и ми се падна риба - мъжки барабанни очи, която иначе я няма в магазина и не може да се купи. Вече е 40 ниво и е безсмъртна.емотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш